Cancer

22. listopadu 2007 v 18:27 | Gee |  --->Cancer
Frankie
Jako každé ráno bylo skvělé,probudil jsem se vedle rozvaleného,spícího,krásného a chrápajícího Geeho.Usměji se a jdu se osprchovat,užívám si tu vodu ale najednou ucítím ze zadu na mě něco přilepeného,otočím se. *Ááá náš ospalej Way,dáš si na snídu samich? xD *
Usměv páč vím jak to nesnáší,comu tenkrát udělala Mikey nikdo nezapomene. *Hele ty bramboro rači se koupej,vemu si….JOGURT! * páč ví že znich zvracím xD ,ruzně jsme se ve sprše vohrabavaly (já si nák musím zvyknout jak mám psát co vše dělaly xD takže si ted zatím domyslete sami ty prasárny xD ) takže se stalo uhm a ehm xD jasně skončilo to tak že nasnídani jsem si vzal samich a Gee jogurt..
Gerard
* co dnes vymyslíme,měly bysme se už balit na tu naší dovolenou ne?moc se těším * * na to je dost času,letíme až za týden a ty si chceš už ted balit* snídáme a toho jeho samice se mi dělá zle,vlastně je mi zle pořád poslední dobou.. zazvoní telefon *letím to zvednout* a fakt Frankie se zvedne a de zvednout telefon,newim co ho na telefonech fascinuje ale hrozně rád je když nám nikdo zavolá xD čekám na něj až si pokecá s určitou osobou…
Frankie
*cože to nemuže být možný!Muj Gerard?!Ne prosím to nemuže být pravda * rozbrečím se do telefonu a sednu na zem.Položím telefon a brečím *lásko co se děje* přijde za mnou on,gerard,kterého miluju a který mi lže! * ses blbec! *řeknu mu ubrečeně a sedne si naproti mně * Frankie co jsem udělal,a kdo to vůbec volal * * proč si mi kurva neřek že seš nemocnej! * muj život se v tu chvíli zastavil,nevěděl jsem co Geemu určitého je ale bál jsem se o něho a zároveň jsem byl naštvaný že mi nic neřekl.. On kterému jsem věřil …prostě nic nenaznačil…
Gerard
Jsem v prdeli v absolutní velký prdeli.Že já nezvedám telefony.Volal mi doktor.Přišly mi výsledky a asi mi něco našly.Jsem nemocnej. * nechtěl jsem ti přidělávat starosti* * starosti? Ted mám větší starosti když si mi to neřekl! * * víš co půjdeš se mnou do nemocnice at víme oba co mi je.
Byl na mě nasranej ale zároveň se o mě bál.Sám sem se bál co my je ale věděl jsem že nic hrozného,seděly sme u doktora nejmin pul hodiny a vzal nás k sobě..
*Pne Way váš zdravotní ztav není dobrý………….máte…….rakovinu….*
Čuměl jsem jak péro z gauče xD a vyděl jsem jak Frankie by se v tu chvíli nejraději zabil…
Frankie
Chci umřít,nic jiného…to nemže být pravda,vše bylo tak v pohodě…. *půjdete na operaci,bud se vyvede nebo……* *nebo umřu chápu* rozbrečel jsem se…nemluvil jsem jen jsem poslouchal a brečel,držel Geeho za ruku…* necháme vás týden doma a pak půjdete na tu operaci* přišlo mi jako by byl konec světa.Nechtěl jsem žít,ne nechtěl…
Gerard
Domluvily jsem se co a jak a šly jsem domu,celou cestu jsme spolu nepromluvily,bylo to strašné.Frankie šel hned do postele,celé dny brečel a nedalo se sním mluvit.Celý den jsem strávil koukáním do černé,vypnuté obrazovky a začalo to na mě všechno dopadat…vzal jsem papír a psal slova a rytmus co mě napadal…složil jsem písen…pojmenoval jsem ji CANCER..
Frankie
Po dvou dnech mezi námi zase začla komunikace.Milovaly jsme se jako by to mělo být snad naposled ale nechtěl jsem v to doufat…Miloval jsem ho a nemohl mi odejít *Lásko?že mě nikdy neopustíš?* optal jsem se ho a bál jsem se co mi odpoví *ne budu navždy s tebou,Miluju Tě * ne nechtěl jsem aby tohle skončilo… Bylo nám ty poslední dny krásně ale zaroven byl myšlenkami na sále..
Gerard
Zašly jsme si do kina,na večeři a dokonce se i smaly… Večer jsem se snažil nic nepokazit…byl to náš poslední večer..musel být perfektní!
Všude jsem zapalil svíčky,pustil hudbu a nalil víno,lehly jsem si na zem a celou dobu si povídaly do budoucna.. *Gee,proč to nemohlo třeba potkat mě? * protože jsi užasnej…krásnej..milej…dobrej, * *nekecej blbosti* sednul jsem si k němu abych mu koukal do očí * jo,tvoje vlasy…máš je krásny,voňaví,chtěl bych se jich jen dotýkat,oči,máš krásný,velký,upřímný do kterých bych chtěl jen koukat ,užasný rty které bych chtěl jen líbat a krk do kterého kousat a sát tvoji užasnou krev…seš celej užasnej frankie (sem trapná tyve xDD )
Frankie
Začaly mi téct slzy.Objal jsem ho a říkal jsem mu co k němu cítím a zároveň jsem brečel a v objetí jsme také usli.vše ráno probíhalo děsně rychle,společná a možná poslední snídaně,házely jsme po sobě co se dalo.potom jsem ho odvezl do nemocnice.Hned mi ho vzaly a odvezly na pokoj,sedl jsem si a jen čekal…* Iero? Můžete na pokoj, číslo 123 * kurva kolik je tu pokojí *jasně díky* du s taškou a jasno,se dalo čekat jdu od 1 a ten 123 je až poslední pokoj.otevřu dveře * lasko? * byl to hroznej pohled,byl bledý,napojeném na nějaký serepetičky a nevnímal…,sednul jsem si k němu. * bude to v okay slibuji,budeme spolu..Miluju Tě * sliknu si svůj náramek a dam mu ho * přinese ti štěstí * pohladím ho,nic neříká….
Po pul hodině loučení,vlastně jsme si vše řekly včera mi ho odvezou,furt brečím.. * Franku můžete jít se mnou do jedné místnosti,tam počkáte na Gerarda* * okay* jdu sním a stčí mě do místnosti kde vidím jak operujou Geeho,nemohl jsem se na to jentak koukat,brečel jsem a trvalo to 5 hodin.Myslel jsem že je konec…
Přijde ke mně doktor * Frankie? * *ano * sedne si ke mně * Gerard………* *co? Žije? * rozbrečím se víc *přežil to………….* rozeběhnu se za ním a připadám si jako bych se po 2 narodil,nikdy sem neměl větší radost..
Gerard
Ležím,myslím si že sotva žiji.Cítím něčí dech na mím krku,cítím že mě někdo drží za ruku… Je to Frankie…. A vím že žiji…………….
Frankie * Miluju Tě *
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co na to říkáš?

Nic moc 5.2% (8)
Děs 3.9% (6)
Ujde to 4.6% (7)
Heský 12.4% (19)
Krásny 73.9% (113)

Komentáře

1 teryn-red teryn-red | 23. listopadu 2007 v 17:38 | Reagovat

náhodou.........úpe krásný...strašněj doják, ae NEJ...jen tak dál

2 Geenka Geenka | 3. prosince 2007 v 19:20 | Reagovat

zlathí moct hefký akorát je v tom hroznej hokej radši piš uvozovky a vytlemený smailíky piš mě ju?:) ale fakt krásný jenom sem v tom ěmla zmatek X)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama