Frankie's remembrance

29. listopadu 2007 v 20:15 | xoxo |  --->Frankie´s Remembrance
>>>>>>>>> VYPRÁVÍ FRANKIE <<<<<<<<<<
Je podzim..Po zemi je plno spadaného listí a na stromech ještě pár barevných lístků zbylo..Chvílema fouká studený vítr..ani ho nevnímám..Vítr si pohrává s mými vlasy a já jen vzpomínám..
...Jak jsi ke mě tenkrát přišel a ptal jsi se mě na cigáro.Moc ses mi líbil hned od začátku.Dali jsme se do řeči..Chtěl jsem tě znát líp a ty mě taky..Tak jsme se scházeli denně.
Ted' tu sedím sám..na naší lavičce..koukám do země a myslím na tebe..vítr pofukuje a posouvá listí na zemi..nemůžu na tebe zapomenout..
...Chvíle strávené spolu nám bylo dobře.Rozuměli jsme si jako snad nikdo jiný..Začal jsem k tobě cítit víc než jen přátelství..
Povzdechl jsem si.Do očí se mi začínají valit slzy..nechci ted' kuli tobě brečet..nestojíš mi za to.
...Musel jsem ti říct,co doopravdy cítím a ty jsi mě pochopil..ale bral jsi mě stále jako kamaráda..já to těžce nesl ale snažil jsem se..věděl jsi že to myslim vážně a vim že jsi mi to nechtěl ztěžovat..byl jsi pořád se mnou abych se cítil št'astný.
Jedna slza mi stejká po tváři..po tváři kterou jsi hladil a líbal ty..
...Později jsi i ty zjistil , že ke mě cítíš to samé..ani nevíš jak jsem byl št'astný..čas,který jsem strávil s tebou byl pro mě úžasný a byly to nejlepší chvíle mýho života.Tu dobu jsem věděl,že mě doopravdy miluješ..Bydlel jsem u tebe a fakt nám to klapalo..nikdy jsem nechtěl aby to zkončilo..
Je mi smutno..a příčina jsi ty..k nikomu jinému jsem necítil tak moc a nikdo mě tak moc nezklamal..
...Asi dva roky po tom,co jsi mi řekl že mě miluješ to přestalo být jako dřív..Chodil jsi častěji ven a pozdě domu..nechával jsi mě doma samotnýho a já se bál kde jsi..byl si protivnej a unavenej..myslel jsem že jsi přepracovanej..nikdy by mě nenapadlo to co byla pravda.
Stále se cejtim sklamaně..nezapomínám tak rychle na všechno hezký jako ty..Vyměnil jsi mě za věci..A byly to drogy..
...tvoje ospalý a zarudlý oči mě nepřesvědčily že jsi ok..věděl jsem co se děje..a chtěl jsem ti pomoct..Byl jsi ten den v obejváku..Přišel jsem k tobě a v klidu jsem ti řekl že vím jak na tom jsi a že bych ti chtěl pomoct..ty jsi mě ale odehnal se slovy že mě nepotřebuješ..řekl jsi at odejdu..at jsem pryč z tvého života..už nic mě u tebe nedrželo..odehnal jsi mě a já musel odejít i s tou velkou láskou k tobě a obavami..
Mých slz je víc a víc a nejdou zastavit..proč na tebe nemůžu jednoduše zapomenout?!Zatracená láska..jak tě můžu po tom všem ještě milovat??Ptám se sám sebe a neznám odpovědi..
...Odešel jsem..bydlel jsem sám a probrečel celé dny a noci..věřil jsem,že se vrátíš..že jednoho dne zazvoní zvonek a tam budeš ty...Nic..tři týdny jsem čekal s nadějemi a pak to vzdal..už jsem se nedokázal ničemu zasmát a lidé se mi vyhýbali..Zvykl jsem si na tu samotu a nevyhledával jsem přátele..se skloněnou hlavou jsem se jen tak coural po městech nebo seděl doma a myslel na tebe..jak ti je?s kým jsi?co děláš?..zlomil jsi mi srdce..
Vítr začal foukat víc a začalo polehounku pršet..nevnímám..jsem ve svým světě vzpomínek..nemůžu zapomenout..nejsem jako ty..
..nedávno jsi mi volal na mobil..nevím co jsi chtěl?a nechtěl jsem vědět..nemůžu zapomenout na to jak jsi mě odbyl a proto se s tebou nechci dál stýkat..nejde to..miluju tě a myslel jsem to vážně..chtěl jsem ti pomoct a ty jsi zavinil konec..
Zvednul jsem se z "naší" lavičky a vykročil směrem domů..prší..fouká..kolem chodí lidi s deštníkama a koukají na mě divným pohledem plným odsouzení..ani mě neznají..Míjím parkovou fontánu..vidím tě v dálce jak jdeš mezi dvěma kluky..viděl jsi mě..ale já nechci vidět tebe..odbočím..máš pro tebe lepší kamarády kteří ti níčí život aniž by sis to uvědomoval..půjdeme každý svou cestou a už se neuvidíme..já nechci proto,že jsem tě nepřestam milovat a nemůžu obejít to,že jsi mě sklamal..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mecki Mecki | Web | 2. prosince 2007 v 16:03 | Reagovat

Moc pěkný

2 Geenka Geenka | 3. prosince 2007 v 18:41 | Reagovat

ouch kprincezna upe z toho brečim:(seš s tim stlašná jak mi vždycky těma příběhama mluvísh do srdce..:(upe nádherný láf moct:o*

3 Simča Simča | 3. prosince 2007 v 21:27 | Reagovat

Fakt pěknej příběh..........A jenom tak mimochodem máte moc hezkej design........

4 Gee-autor Gee-autor | 2. ledna 2008 v 9:25 | Reagovat

Heh tak toje práce Sari páč já jsem na tohle upe prkno.. x( thakže Sari thanky you že si to udělala xD jinak tohle jsem  bohuzel nemohla precist cely pac to bylo na me moct..ale je to nadherný mt Sari

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama