Come with me 3

7. ledna 2008 v 22:07 | xoxo |  ---> Come with me
Gerard:
Došli sme domu a pěkně si oddychli že sme cestou nepotkali žádnýho poldu.Naobědvali sme se a já sem se připravil na schůzku s chlápkem od vydavatelství,co měl zájem si se mnou promluvit o mejch kresbách..Měl sem z toho fakt dobrej pocit..to bylo mym snem třeba mít svůj vlastní komix.
Rozloučil sem se s Benem a vyrazil..Šel sem pěšky a krásně se mi dařilo ignorovat letáky s Benovou fotkou i když byly na každym stromu a sloupu.
Hmm..sešli sme se v jedný nóbl restauraci.Ten chlápek vypadal dost prachatě ale byl sympatickej .Ale krásnej a šukézní jako Ben neni xD.
Vyptával se mě a mě bavilo mu odpovídat..Miluju když mluvim o mejch kresbách.Ten chlap se jmenuje Joe..A fakt je z vydavatelství..
Asi po hodině a půl Joeovi zazvonil jeho mega drahej mobil.Volali ho,tak sme se rozloučili a že se prej ještě uvidímee.WOW..myslel sem si jakej sem smolař ale poslední dobou se mi daří.Ben a ted tohle!S úúúsměvěm jako dement sem šel domu.
Napadlo mě že bych mohl pohnout svym šukéznim zadkem a mrknout se co píšou na těch letákách.Jeden sem ztrhnul a četl...Můj úsměv mi hned zmizel..Ben mi lhal?A lže mi pořád i když ví že ho miluju?Kurva dyt on neni žádnej Ben ale Frank!!Iero!..Hmm..Jako jmeno je fakt hezký..sedí k němu víc..Ale proč mi to sakra neřekl?!To si s nim vyřídim!
Ale cestou domu mě ten vztek přešel..Třeba to udělal ze strachu..neznal mě..klidně sem mohl vypadat jak ..prostě divně xD Tak si s nim prostě promluvim..Nemůžu bejt zlej..
Otevřel sem dveře a sednul si ke stolu ještě v kabátě a čekal."Ben" přišel
,,Gee?Děje se něco?"začal mi mávat před očima.Položil sem na stůl Leták.
,,Tohle se děje FRANKU.."a jen sem na něj zíral jestli hodlá něco dělat.Zčervenal(to mě rajcuje ale v týhle chvíli..) a posadil se.Já sem se zvednul a sundal sem si kabát a šálu.
,,Franku..rozmysli si prosím co mi k tomu řekneš.." sakra mluvim jak máma...odešel sem do svýho pokoje a usnul sem i když bylo teprv asi půl čtvrtý.
Vzbudil sem se v deset večer.Haha mam v tom fakt binec.Slíknul sem se do trenek a chtěl si jít zase lehnout ale někdo (jedině Frank) zatukal na dveře mýho pokoje.
,,Poď sem."řikám v klidu.
Frank si sednul na postel a já vedle něj.
Začal vysvětlovat..A já to odhadl dobře..Měl strach.Dyt toho tolik hnusnýho zažil.Ted mi ho bylo líto.
,,Pod sem ty můj Frankie."obejmul sem ho protože měl fakt nakrajíčku a to bych byl nerad kdyby z těch krásnejch očí tekly slzy..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co na to říkáš?

Nic moc 5.2% (8)
Děs 3.9% (6)
Ujde to 4.6% (7)
Heský 12.4% (19)
Krásny 73.9% (113)

Komentáře

1 ada ada | E-mail | 10. ledna 2008 v 18:32 | Reagovat

ach jo..proc to nejsme my dve:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama