You've Got Mail (1)

17. ledna 2008 v 10:21 | Gee |  --->You've Got Mail
Frankie
Už mě ten učitel zase sral,je jen vo 2 roky straší je na ,,brigádě,, a je nehorázně na zabití.Byl jsem nasranej a šel jsem domu a těšil jsem se až se připojím na e-mail.Mím jediným kamarádem byl Wampire.G.Psaly jsme si e-maily a nikdy si neřekly svoje praví jméno a bydliště.Sedl jsem si ke kompu a už sem slyšel mámy řeči že zase sedím u toho počítače.Ignorace nadevše,řekl jsem si a četl jsem si e-mail od Wampire.G. Byl to strašně fajn kluk,i když sme si fotky neposlaly věděl jsem jak je určitě pěknej,byl milej,hodnej a pomáhal mi.Napsal něco o sobě na téma knihy.Strašně rád četl,což mě moc nebralo,jinak sme toho měly hodně společného,hned jsem mu odepisoval,miloval jaky jsem mu psal slohovky já miloval jak mi je oplacel.Wampire.G byl muj jediný přitel…
Gerard
Měl jsem hodinu zase u tich šprtu,bylo to hrozny,nedokazu mít nervy na tuhle hodinu výtvarky.Ten malej Iero už mě doráží,je drzej jak muj křeček v mích 12 letech.Zas jsem se stím Ierem rafl,ne porval,pohadaly jsme se jsme se,ačkoliv jsem byl jeho učitel stěžovat jsme si nebyly ani jeden.Běžel jsem domu k internetu že se uklidnim a vykecám mímu kamarádovi pod přezdívkou F.Pansy3 byl to strašně milej kluk a psal jsem si sním už asi 5 měsícu.Psal mi že knihy extra nemusí,bylo mi to trošku líto,já knihy miloval.Sedl jsem si k počítači a přemyšlel jsem co mu mám napsat.Jaké téma,našlo se jich hodně ale to nejduležitejsí. ,,F.Pansy3 online?,, řekl jsem si pro sebe,to bylo poprvé co jsme byly oba online ,,ahoj,, napsal jsem mu a hned mi přišla odpověd.
Wampire.G : ,,zase mě naštval ten malej škrt,je strašnej,asi ho zakopu dost daleko"
F.Pansy3 : "jo a mě zas sere ten naš učitel na výtvaru je to debil"
Nastala chvíle ticha a najednou jsem nevěděl co psát.
F.Pansy3 : ,,nechceš se sejít?" čuměl jsem jak puk,von se chce se mnou sejít,ani newí jak vypadam,se mě lekne a uteče.
Wampire.G - ,, dobře kde a kdy" zaptal jsem se ho a byl jsem nervozní,zpozoroval jsem poslední dobou že se se mnou něco děje,nezajímaly mě už holky ale kluci,přál jsem si at je škaredej.
F.Pansy3 : ,, v sobotu,na námku u tej restaurace,zvu tě na pivo x)" ,,dobře,budu se těšit" odpověděl jsem mu a hned sem se s nervozitou odhlasil,vždyt sobota je už za 3 dny,jsem nervozní a nemužu se na něho dočkat.Lehl jsem si a přemýšlel jsem.
Frankie
Odhalil se,snad jsem ho nevyděsil,moc sem se na něho těšil.Sedl jsem si a hrál jsem na moji kytaru,a myslel jsem na něho,doufal jsem že se na mě nevykašle.Zbývaly 3 dny,šel jsem do školy,neměly jsme vytvarku takže jsem si do Soboty nekazil náladu,furt jsem hrál na kytaru a myslel na Wampire.G jak se asi muže jmenovat, že by to G bylo jeho zacatecni pismeno jmena?jak se jmenuje? Ggggggg Georg? xD ježiš to ne…G..Gerard?! napadlo mě v duchu,a hned jsem si vybavil toho hrozného učitele.Vzal jsem tužku,zavřel jsem oči a skoušel si představit mého kamaráda jak asi vapda a kreslil jsem.
*po dvou dnech*
Frankie
Vůbec jsme si ty 3 dny nepsaly,asi měl moc práce,byl taky učitel ale ne ten učitel jako znám já!Debila Waye!Do našeho srazu zbývalo asi 3 hodiny,letěl jsem se vykoupat a myslel jsem furt jak asi vypada:Načesal jsem si nák vlasy,namaloval jsem si oči a oblíkl si moje vytahany tryko a džíny s plackami,hodil na sebe černou mikinu a vyrazil jsem.Sedl jsem si na lavičku opodal abych si ho prvně prohlídl,zapalil jsem si cigaretu a čekal jsem.Najdenou jsem vyděl přicházet do tej restaurace Waye,sedl si na naší rezervačku a na někoho čekal.Měl jsem nervy ho vidět.čekal jsem na Wampire.G dalsí pul hodinu a usínal jsem na lavičce,Way už vo vzdal a šel pryč,zvedl jsem se a odešel jsem taky..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co na to říkáš?

Nic moc 5.2% (8)
Děs 3.9% (6)
Ujde to 4.6% (7)
Heský 12.4% (19)
Krásny 73.9% (113)

Komentáře

1 Dark_Butterfly Dark_Butterfly | 11. listopadu 2009 v 17:25 | Reagovat

stačili tři věty a věděla jsem, o čem to bude :D :D ale lxusnii, jdu číst dál:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama