Demolition Lovers 2

25. března 2008 v 11:12 | Gee |  ---> Demolition Lovers
Frankie
Celá svatba byla v prdely.Uslyšel jsem výstřel a ihned jsem odběhl během obřadu kouknout se co se stalo.Měl jsem divnej pocit,moc divnej.Šel jsem nějakým parkem kousek od obřadu.Pršelo.Vlasy se mi stahovaly do pramínku,linky na očích se mi rozmazavaly,vyděl jsem hovno jaka byla v dáli mlha.Přišel jsem na nějaký dřevěný most.
,,je tu někdo?"
Zeptal jsem se do prázdna,uslyšel jsem jen kapky jak dopadají na ten most a do vody.Najednou jsem na zemi uviděl člověka.V černém.Ležel v kaluži krve.
,,GERARDE!"
Sednul jsem si k němu a zatřasl sním.
,,kurva ty debile,co si to udělal!" rozbrečel jsem se a vzal jsem ho do nářučí.
,,notak,prober se"
Hladil jsem ho po hlavě,po vlasech,po mokrách vlasech který měl od krve.Veděl jsem že by si tohle Gerard nepřál ale zavolal jsem sanitku.U Obřadu jsem nikomu nic neřekl.určitě musely slyšet pronikaví zvuk sanitky ale neopovážily se mě hledat,ani přijít,nic.
,,co se tu stalo?" vylezl chlap ze sanitky a řekl když me vyděl od krve na zemi s Geem.
,,já..ne-vím"
Hlesl jsem a svíral jsem Gerarda v náručí,celej svět se mi zastavil když jsem ho tam vyděl.Miloval jsem ho.Miloval jsem ho víc než to.Ted mi tu ležel,v náručí,asi mrtvej,ale proč?šlo mi to všechno na mozek.
Ty chlápkové se zatím připravovaly v autě na Gerarda.Po té mi ho vzaly a uložily do auta na lužko.Jel jsem snímek nemocnice.V ruce jsem držel jeho pistoly.Jak jinak než od krve a jeho otisku prstu.Koukal jsem na ni.Jestli umře udělám to taky.Skončím to tady,vyseru se na Jamiu,chtěl jsem gerarda,jen jsem si to neuvědomoval.
,,bude v pořádku?"
Kouknul jsem se na saniťáka
,,možná umře,možná ne,jestli ne je to jen zázrakem,naštěstí se netrefil do spánku kam měl namířeno"
To je debil.On by mě tu jenom nechal.Koukal jsem na něho jak tam nevyně leží.Celej bílej,červenej,rudej.Hladil jsem ho po hlavě a stále jsem brečel.Cesta do tej nemocnice byla nekonečná.Byly jsem daleko.Díky bouřce byl hroznej provoz.Několikrát mi zvonil mobil.Volala Jamia.Osoba na kterou jsem měl nejmín náladu.Najednou jsem slyšel z přístroje na kterým byl Gee napojeném jen náke ,,pískaní,, po té utichlo.
,,co se děje?!!!"
Zvednul jsem se a kouknul se co sním je.Přiběhly k němu a začaly ho oživovat.Vyděl jsem na gerardovi že je konec.
,,kurva Gerarde ne!nesmíš umřít,jasny,nesmis kurva nenechávej me tady!!"
Začal jsem brečet a řvát na celé kolo.Dojely sme do nemocnice a od Geeho mě odvedly.
,,Franku?mužeme jít?"
Zeptal se mě Mikey.Seděl jsem u sebe doma na terase.kouřil jsem jednu cigaretu za druhou a myslel na Gerarda.Jak se se jako malí kluci honily vždy v létě po trávníku a smály se.Jak časy plynuly,ležely jsem pod stromem,poslouchaly hudbu v objetí a líbaly se.bylo mi sním krásně.Více než to.Proč tu ted se mnou nemuže být.celej týden jsem o něm přemýšlel.A dnes má pohřeb.Stekla mi zase slza po tváři.Musel jsem se překonat a jít na ten pohřeb.Beze slova jsem se zvedl a šel jsem napřed.Mikeymu jsem ani neodpověděl.
Kudy koliv jsem prošel mi vše připomnělo Gerarda.Kde sme se líbaly.Kde se se pohádaly.Kde ho zmlátily a já mu pomohl.Kam sme chodily nejraději.Prochazel jsem naší ulící,okolo stromu do kterým Gee vyryl G+F , byl všude.Byl se mnou.Já ho nevyděl ale byl,vím to.Milovaly jsem se jen sme to o sobě nevyděli a ted už je na to příliš pozdě.
Přišel jsem na hřbitov.Kam jsem chodily spolu když sme chtěly bejt daleko od lidí.Kde byl klid.jen ty hroby,vánek,šustění listí,my dva.nechtělo se mi mezi ty lidi.zatočil jsem a šel jsem se kouknout k Gerardovo rakvi.Zalezl jsem do tej mistnosti kde ležel.Myslel jsem že na místě umřu.Ležel tam zase jak jinak než bílej.už ne od krve jak jsem ho vyděl naposledy.Byl blečen do obleku.Ve vystlane rakvi.Kolem svíčky.Bylo to dost hnusný.Naposledy jsem ho hladil po jeho vlasech.Jak krásně voněly.Hlavou se mi proběhly všechno co sme spolu zažily celej muj život.
,,Gee…..lasko…pomatuješ jak si napsal ..svoji..prvni desku..Bullets…je o..dvou milencích…" vyndal jsem z kapsy tu jeho pistoli.ä prohlížel si ji,dál jsem mluvil ,,jak se potom zastřelili v poušti…..řekly se..jak se milovaly….že žily jeden pro druhého…a on se pak zabil…potom ona…ale on tím dostal druhou šanci,miloval jsem Tě Gerarde a stále tě milovat budu.a Doufám že tímhle co pro Nás udělám…že..se setkáme.."
Naklonil jsem se k němu a políbil jsem ho na jeho studené rty,měl asi pět minut do pohřbu.
,,I Love You Gee" řekl jsem a udělal jsem to co udělal on mě.Stiskl jsem spouš
,, All we are...
All we are is bullets.
I mean this.
All we are...
All we are is bullets.
I mean this.
All we are...
All we are is bullets.
I mean this.
All we are...
All we are is bullets.
I mean this."
……………THE END……….
(pokráčko extra pro Robia,asi nečekal tenhle konec xD a je zase nic moc,ja to porstě neumím)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sandy Sandy | E-mail | Web | 25. března 2008 v 18:22 | Reagovat

moc hezký :) akorát je jich škoda :(

2 robias robias | 25. března 2008 v 19:06 | Reagovat

hmmm, to jo, mohly z nich bejt hvězdy...xDxDxD

to je pecka...hmmm moc dobrý...jak můžeš říct že to neumíš, popravdě....čím míň očekávanej konec, tím lepší...to je logický...tomu se říká art....amatérskej, ale art....

mimochodem sem nadšená, pač je to vlastně pro mě a to mě dycky dostane...jsem nadšená...já sem tady zmíněná už ve dvou článcích....x)x) neni to fantastický? amazing....a ještě k tomu v těch nejlepší...krom hospitlu....

3 Geenka Geenka | Web | 25. března 2008 v 20:26 | Reagovat

broučku je to...upe bomba hrozně ses zlepšila fagt děláš pokroky.....a Bullets?pstě časy kdy sem se smála Wayovi že asi opuch...kdyby tohle zažila Karol....byla by nadšená...seš šikulka láfí moc :o* miluju bullets...hlafně ať takhle nikdo z vás dvou neskončí!

4 Gee Gee | 26. března 2008 v 12:23 | Reagovat

For Robias: eště se ti omlouvám za chyby v tvém jméně a oslovení pro kluka xD

Jinak děkuju,snažim se ale nejsem si jistá,práci si ted dávám na FBI x)

5 sveetwampire sveetwampire | 3. listopadu 2008 v 18:55 | Reagovat

trochu to sem píšu pozdě..ale je ot strašně nádherný(sice smutný),,ale uplně mi stoho běhal mráz po zádech!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama