Help me 5

11. března 2008 v 18:10 | xoxo |  ---> Help Me
Tagg..pokráčko k mýmu zapomenutýmu příběhu..

Gerard:
Drželi sme se na ruce a koukali na ten film..Bál sem se dejchat pohnout i když bych tim nic nezkazil.Po chvilce si opřel hlavu o moje rameno...hmmm ale krásně mu voněj vlasy x) ehm.Třeba zkouší co vydržim xĐ..
Pak když film skončil tak sme nechali zhasnuto..možná proto že se nám nechtělo vstávat z vyhřátýho křesla.Kouknul sem na Franka "Líbilo?" zeptal sem se. "Joo to bylo good.."usmál se na mě Frank a ještě dodal " ..hlavně s tebou." Ehe..nevěděl sem jak se tvářit tak sem se jen usmál.Zapálili sme si a jen tak sme se bavili..Pak sem si šel lehnout a Frank si ustlal na křesle..
Ležel sem na posteli ani sem se nepřevlík a koukal sem do stropu a přemejšlel..Znám Frankieho pár dnů a mam ho moc rád..jako líbí se mi..a prostě si nejsem jistej jestli..jestli sem se nezamiloval..Rači sem o tomhle přestal přemejšlet a myslel sem na to jestli si nemam koupit ňáký nový černý kalhoty..Z mýho přemejšlení mě vytrhnul Frank kterej otevřel dveře.Viděl sem jeho siluetu protože bylo zhasnuto. "Děje se něco?" zeptal sem se. "No..nemůžu usnout.." řekl Frank a sednul si na postel. "Aha..a proč?" "No..ani nevim.." řekl a koukal na mě. "A co budem dělat?"zeptal sem se.. "No.." začal Frank a lehnul si na břicho těsně vedle mě a pokračoval"já bych o něčem věděl.." Dal mi ruku pod triko.Chtěl sem ho i když sem věděl že to je sakra brzo.Prohrábl sem mu vlasy na znamení že souhlasim s jeho nápadem xĐ.Frank si na mě obkročmo sedl,nahnul se ke mě a líbal mě.Pak mi vyráběl cucfleky na krku,za to sem ho kounul do ucha.Líbal mě přes krk.Sednul sem si,nechal sem se líbat a sundal sem si triko a Frankovi taky.Hladili sme se navzájem po zádech.Pak sem si zase lehnul a Frank mě líbal až dolu ke kalhotám.
Frank:
Olizoval a kousal sem ho do břicha a přitom sem rozepínal pásek a apk i kalhoty.Sundal sem je z něj rovnou i s trenkama a rukou sem ho drážidil dole.Gerard vzdychal a křičel moje jméno..Už sem ho nechtěl dál napínat a tak sem ho vzal do pusy a začal kouřit..Muselo to vypadat děsně vtipně jak ho Gerardovi kouřim a on vzrušenim křičí a tahá mě za vlasy xĐ..Pak už sem polykal.Lehnul sem si vedle Geeho a oba sme těžce oddechovali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama