The children's home-prison*2*

4. března 2008 v 17:14 | xoxo |  ---> The children's home-prison
pokrááčkooo
Povídali sme si a zjistili,že máme dost společnýho.Bavili sme se o bejvalim děcácku,o hudbě o životě..prostě o všem.Pak se do pokoje přihnal Mikey..
"Ahoy Gee..tak si představ..."kouknul na Franka a nevěděl jestli má pokračovat.. "É..Ahoy..Já sem Frank." zvedl se a podali si ruce.. "To je brácha Mikey jak sem ti o něm řikal.." řekl sem Frankiemu a otočil sem se na bráchu. "Tak co?" Zeptal sem se..Mikey se posadil vedle mě na postel a začal povídat.Neměl problém mluvit před lidma který ještě moc neznal. "...no a seznámil sem se tam s tou Alic..je tu nová..a prostě je moc fajn.." Tak sem usoudil že se bratříček asi zabouch. Frank civěl protože nevěděl jak to tu chodí..že se dostaneš málokdy ven. Když nadšenej Mikey odešel,tak sem ten celej systém Frankiemu vysvětlil.Tvářil se dost znechuceně.Kouknu l sem se na hodiny "Měli bysme jít na večeři..seznámim tě s Bertem chceš?To je můj nejlepší kámoš..nebo..jenom kámoš..no to neřeš prostě dem." Vstal sem a Frank se mnou. Vzali sme sebou ještě bráchu a šli sem do jídelny. Tam sme si sedli k Bertovi a tomu Benovi. "Ahoy BerŤas.Tak to je Frank.." "Ahoy.."řekl trochu nejistě Frank. "Čáu. Tak já sem Bert a to je Ben..víš Gee jak sem ti řikal že ted je se mnou na pokoji." ještě řekl Bert a začali sme jíst ten blaf.
Večerka byla v deset..Už sem leželi ve posteli a bavili sme se..
"Tvůj brácha je fakt moc fajn." povídal Frankie "Jo já vim.Kdyby to nebyl můj brácha tak.."ehm..odmlčel sem se..Frank vlastně neví že sem na kluky..téééééda já mogor se musim prokecnout..třeba mu to nedojde..modlil sem se. "No ty vole to si děláš prdel!" vykřiknul Frankie..ÉÉ..tagže sem poznal že modlení je asi fakt na hovno... "No...." nevěděl sem co mam říct.. "To je náhoda!Já sem se bál že tu budu sám a budou mě kuli tomu otravovat.." vypadlo najednou z Franka.. "Fakt máme hodně společnýho.." musel sem se usmát.Pak sem už usoudil že by bylo lepší spát..řekli sme si dobrou a spali.
Ráno bylo stejný jako vždycky..Až na to že sem otevřel oči a viděl sem mojeho novýho spícího kamaráda Frankieho..Možná mi přeskočilo ale začínal se mi dost líbit..
Probudil sem ho a šli sme na snídani i s Mikeyem.Bert seděl u stolu s hodně klukama..Nikdy se s nikym jinym než se mnou nebavil..a ted když mu daj na pokoj nákýho záprdka Bena tak se všechno změní ještě víc..kurva mě to tak sere..Sedli sme si s bráchou a Frankem jinam.
Celej den sem s Bertem nemluvil..ne že bych nechtěl..on o to sám nestál.Bavil se jen s Benem a jeho novejma kámošema..Bylo to divný..Najednou sem se cejtil hrozně sám i když se mnou byl furt Frank.Byl moc fajn kámoš..
Ted je konečně sobota.Můžeme spát do devíti a neni škola..konečně.Vzbudil sem se.Bylo teprv osm,Frank ještě spal.Šel sem na záchod.Zavřel sem se do jedný z kabinek a přemejšlel sem nad tim počítánim minut sračky pro Mikeyho xĐVlastně proč by ho to zajímalo že?Z mýho super přemejšlení mě vytrhly něčí hlasy..Vešli do kabinky pár záchodů ode mně.Po hlasu sem poznal Berta a Bena..byl s nima ještě jeden.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ema ema | 4. března 2008 v 19:04 | Reagovat

suuupeeer!xDDDD

2 Gee Gee | 4. března 2008 v 21:40 | Reagovat

MOCT a NEJVICT <3

3 ada ada | 5. března 2008 v 8:22 | Reagovat

supeer

4 robias robias | 6. března 2008 v 20:23 | Reagovat

ježiš, já chci pokráčko, nutně.....tohle

je výbornej příběh....fakt se ti to povedlo, ten námět je bezkonkurenční!

5 Geenka Geenka | Web | 24. března 2008 v 21:45 | Reagovat

bejbéé je to moc klášnýý :o* akorát to s tim bertem mi trošku připomíná..mno ty fíš tos ;) nebudeme to uzh řešit:) je to fagt jahůdkofý brčko ;)<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama