The children's home-prison*5*

27. března 2008 v 14:26 | xoxo |  ---> The children's home-prison
Podíval sem se na Franka.Jen se usmíval.Když na nás přišla řada,stisknul mi ruku víc ale to už sem byl mimo.Byl sem totiž venku.Kouknul sem se na oblohu.Byla zatažená stejně jako sem občas kreslil na obrázkách.Vítr mi foukal do obličeje a cuchal mi vlasy.Zhluboka sem se nadechnul.Sem zase venku..Kouknul sem se na Frankieho a pak mi došlo že mě drží furt ještě za ruku.Všiml si toho taky a rychle mě pustil a dělal jakoby nic.Byl rostomilej x).. "É..tak poď něco dělat..!"vykřiknul Frank a začal zdrhat..Hmm..přemejšlel sem jestli chce hrát na "babu" nebo chce bejt sám.Rozběhl sem se za nim.Dohnal sem ho na druhym konci "výběhu".Vyčerpaný sme si sedli na trávu a vydechovali. "Fuj..dlouho sem takhle neběhal." sotva popadám dech. "To vidim že si mě sotva dohnal hahaaahaaa."Frank se ještě udejchanej smál.Začal sem ho lochtat a on se kroutil na zemi a smál se. "Pche..nesměj se svýmu kamarádovi.Bys koukal co vydržim."smál sem se taky a ještě chvíli sem ho lechtal.Pak sem si lehnul na trávu vedle něj a koukal sem na šedivou oblohu..Proč se mi tenhle den zdá tak divnej?Nad tim sem dál nepřemejšlel.Najednou začal Frankie ječet jak utrženej: "Ááááááá Geeee pomooooooooc!" Sednu si a vidim jak nade mnou poskakuje..Začal sem se smmát "Co je??" zeptal sem se pak. "Fůůůůj sem si sednůl do mraveništěě..ááá nesnášim mravenceee!"Začal sem se tomu smát ještě víc a když sem pak viděl jeho vyděšenej výraz kuli mravenečkum,stoupnul sem si a začal ten "odporný hmyz" z mýho statečnýho kamaráda sundavat.Frank nehybně stál a ofrňoval se nad tim,že na ně šahám.Vypadali sme jako opice co si vybíraj blechy.Když už se Frank cejtil bezpečně čistě (xĐ) a já mu pár mravenců lezoucích po něm zatajil,jen tak sme se procházeli.Zase sme se bavili o všem možnym a pak asi po hodině povídání Frank najednou řekl "Ech..Gee já sem si chtěl to..no o něčem promluvit.." Lezlo to z něj pomalu.Přemejšlel sem co by to něco mohlo bejt ale rači sem si mojí fantazii nenechával utect daleko od reality. "Noo..a o čem?Děje se něco?"zastavil sem a koukal na něj..Zvednul ke mě hlavu. "No..já jen že..asi sem se zami.."nestihl tu větu doříct protože začal kvílet poplašní systém a pak hlásili že se máme urychleně dostat n svoje pokoje a nevycházet na chodbu..
"Kurva co to má zase bejt?" koukal sem jak všichnu utíkaj dovnitř. "Pojď,taky pudem.." řekl tak smutně Frank.
Došli sme rychlou chůzí do pokoje a sedli si na postel.Frank byl zamyšlenej a já taky.Mlčky sem sledoval bílou stěnu a občas mrknul na Franka.Od něj sem cejtil jak se jeho zrak upírá na mě .To mě vždycky znervózňovalo.Stoupnul sem si a popošel ke dveřim a snažil sem se zaslechnout ňákej pohyb,jestli se tam něco děje.Zvuk bot sem uslyšel až moc blízko a než mi to došlo,někdo otevřel dveře tak prudce že mě to praštilo do hlavy a srazilo mě to na zem.Byl to hlídač,tlustej a silnej jako ostatní gorily.Řikal sem si že se měl dát rači na bodyguarda.Vstal sem a koukal na něj.On řekl že Way má jít s nim.Otočil sem se na Frankieho a pokrčil ramena jako na náznak že nevim proč.Smutně se koukl a pak mě ten chlap vystrčil ze dveří a řekl že mam jít s nim.
Šli sme dlouhou chodbou až do ňáký místnosti o který sem ani nevěděl že tam je.Svíral se mi žaludek..nemam rád překvapení..Chlap otevřel železný dveře.Vešel sem do tý místnosti.Nebyly tam ani okna,jen pár hnusných "psycho" postelí u zdi.Byl tam ještě Ben a Chris.Hned mi došlo že Chris je ten kdo s nima chodil na záchody..Hmm..ale kde je Bert?Nebyl tu..a to mi bylo divný. Třeba ho ještě přivedou..přemejšlel sem a vražednym pohledem sem si ty dva prohlížel..ty dva co zkazili "mýho" Berta..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 robias robias | 27. března 2008 v 19:59 | Reagovat

jaj...začíná to bejt těžce napínavý.....sakra ještě aby si to Gee odpykal za berta co....x)

no...to snad ne....přijde Frankie Superman, zmlátí Berta, on se přizná a oni nakonec utečou a vezmou se....xDxDxD

jak originální by to byl závěr....xDxDxD ne, mohlo by to skončit různě, ale jen ať to nekončí....dobrý příběhy nesmí mít konec.....mimochodem kdy bude pokráčko?

2 Gee Gee | 28. března 2008 v 12:56 | Reagovat

napícnavi jak gerardovo ruzovi spodky,je to moooc krasny law.od toho mravesniste sem mela pocit jak kdyby po me lezly mravenci,nesnasim mravence! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama