Liar...5

25. dubna 2008 v 23:12 | Gee |  ---> Liar...
Ležel jsem v tom mém bytě o kterej zřejmě přijdu,lež se mi nevyplácí,někomu možná,mě ne.Pustil jsme si Geeho a přemýšlel jsem o něm.Dneska má přijet.Už je to týden od mého přiznání.celý dny jsem nevycházel z bytu.Ležel jsem,v lihu,přemýšlel jsem.Bena jsem sem nepouštěl,fotografům a novinářům sem neotevíral.Zavřel jsem oči a zase jsem usnul.Věčinu času jsem prospal.Ale druhej den mě zbudil zvonek.Koukal jsem chvíli do stropu mezitím co zvonek zvonil.Mám jít otevřít?nemám?ani nevím kdo to je.Zvednul jsem se,přehodil přes sebe mikinu a šel jsem otevřít.
,,ahoj lásko"
Zůstal jsem tam stát v trenkách a mikině jako opařený.Naproti mě stál Gee…..Way….muj ,,idol,,.řekl mi lásko?je padlej na hlavu?
,,tolik jsem se na Tebe těšil" řekl mi a přišel ke mně blíž,odstoupil jsem.
,,dobrý den" řekl jsem mu jen a kouknul jsem do země
,,co blbneš,ty mi vykáš?" naklonil se ke mně že mě políbí,zase jsem se oddálil.
,,vy o tom nevíte?"
,,o čem"
,,já jsem lhal,nic spolu nemáme,vše jsem si vymyslel.No..tak můžete jít" otočil jsem se
,,ale Franku..vždyť jsme toho tolik spolu prožily"
,,my?právě že nic..Pane Wayi.."
,,ale..co třeba…uhm…..jak.sme byly spolu na lodce…a ty si spadl do vody!"
Kouknul jsem na něho co si vymýšlí
,,to ste si ted vymyslel" řeknu smutně,unaveně
,,ale ne,my dva,v časopisech,přece to nezahodíme to vše.." vzal mě za ruce,nechtěl jsem mu ubližovat,zajímalo by mě kde to vše vzal.
,,ale to nejde prostě spolu nic nemáme,odejděte.."
,,Frankie.."
,,Gee!" řekl jsem mu jménem,to jsem asi neměl,přistoupil ke mně,vzal mi moje tváře do dlaní a jmenně mě políbil.ucítil jsem jeho rty na tich mích,zavřel jsem oči a pořádně jsem si ho vychutnal.Chutnal líp než v mích snech.Oddálil jsem se nedobrovolně po chvíli.
,,líbíš se mi..to vím jistě"
,,to není dobře ale.."
,,pšííít" dal mi prsty přes rty a zase jemně dlouze mě políbil.nevím co mě to popadlo,chytnul jsme ho kolem pasu a odtáhl jsme ho k sobě do bytu.Věděl jsem že za oknem na chodbě jsou fotografové.Zavřel jsem tedy dveře,líbaly jsme se stále víc a víc,Gee mi zajel rukou pod mikinu.áááw jeho dotyky na mém těle.o tom se mi jen zdálo v tich mích snech o něm.Miloval jsem ho a on byl te du mě a dělal mě Šťastným.nemyslel jsem na to jakej z toho bude průser,jen z nás padala oblečení a já si to velice užíval.Lehnul jsem si na postel a on si na mě sedl.Hladil mě po zadech,břichu,stehnách po celém těle.Musel jsem slastí zavřít oči,už ty dotyky mě vzrušovaly.Najednou sme byly oba nazí,otevřel jsem oči a poprvé si prohlédl jeho nahé tělo.
,,uhm.." vzdychl jsem jen..začal jsem ho vohrabavat po celém těle.Dost nám vše trvalo.Líbal mě na krku,já jsem se ho dotýkal po zadech.Najednou na mě kouknul naléhavě že chce víc.
,,Gee..tohle nemůžeme"
,,chceme to oba" ano,měl pravdu,já ho chtěl a on mě očividně taky.Jen jsem přikývl že jo.Jenže já jsem eště nikdo s klukem nic neměl,to byl ten problém.Kouknul jsem na něho.Nemůžu mu to říct.Nechtěl jsem ho tím otravovat.Proto jsem mlčel a nebyl jsem připraveném na to,stalo se to a vnikl do mě.Pokoušel jsem se nesyčet bolestí,po chvíli bolest přešla na slast.Gee byl přes to opatrném a přirážel opatrně.mě nezbývalo nic jiného než jen v jeho zablokování stenat jeho jméno.Po chilí jsem byl.
,,ah…..Gerarde….." zastenal jsem a po chvíli byl i on.zasténal mé jméno a lehnul si vedle.
Vydejchavaly jsme v obětí až mi z toho gee usnul v náručí.Hladil jsem ho po vlasech a užíval si tu chvíli snim.Určitě to skončí.Byl to užasnej pocit mít u sebe nikoho o kom se vám jen zdá.Znal jsem ho z fotkách,videích,ted tu leží u mě,nahej,spocenej,po sexu se mnou.Ted mi to docházelo.No já se sním vyspal.Musel jsem se sám pro sebe usmát.Políbil jsem ho a pokoušel jsem se spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co na to říkáš?

Nic moc 5.2% (8)
Děs 3.9% (6)
Ujde to 4.6% (7)
Heský 12.4% (19)
Krásny 73.9% (113)

Komentáře

1 sicco sicco | 22. srpna 2008 v 15:23 | Reagovat

Zavřel jsem tedy dveře,líbalY jsme se stále víc ... aha to je lesbicka literatura :-) kdyz tam jsou dve zeny co se libalY

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama