x) (4)

21. května 2008 v 18:22 | Gee |  ---> x)
Když jsem si lehl na postel,nemohl jsem uvěřit tomu že se někdo jako Gerard o mě zajímá.Přemýšlel jsem co si vemu na sebe,deme spolu ven,a možná venku i přespíme.Hm,vrhl jsem se před zrcadlo a zadíval jsem se na sebe,ale dit já nejsem na kluky! Proč mi tak záleží na tom abych se mu dnes líbil?v hlavě mi začalo běhat tolik myšlenek,nemohl jsme je uspořádat v hlavě.sedl jsem si na moje křeslo,na mojí mámy křeslo,to jedině co mi po ni zbylo.vždy prej sedávala na tom křesle u kamen a pletla (xD) ted na něm sedím já a přemýšlím jestli jsme na kluky,tudíž na Gerarda.Zavřel jsem oči a opřel jsem se.zase jsem si vybavil ty jeho polibky.Co to melu?! Jaký polibky?!políbil mě jen jednou,krátce! Nic to neznamenalo!
,,Franku!Večeře!" už mě volaly dolu,kouknul jsme se do skříně a našel náp věcí co si potom zkusím.šel jsem po chvíli dolu.
,,no náramný..rodina se nám schází" potleskl si táta.Kouknul jsem na Geeho a protočily jsme navzájem oči,sedl jsem si vedle Geeho,Mikeyho a naše pohroma rozdávala na stul talíře.jé proč jsme si tak jen přál at ji ta horká polívka spadne na nohy,nebo at si něco udělá.Začaly sme jíst (xD) celá tahle večeře mi přišla podezřela.na stole svíčky,jedly sme nákou kachnu či co,teda já měl na talíři jen brambory a zeleninu,jak jinak,vždycky se vaří to co nejím.
,,tak..máme pro vás..takou..novinu" řekl po chvíli táta,zhrozily jsme se,kouknul jsem na gerarda a on na mě.
,j-a-k-ou " řekl jsem koktavým hlasem,táta chytil Monicu za ruku,usmál se.
,,pořádal jsem tady Monicu vo ruku,souhlasila"
A v té chvíli se nám třem zastavil svět.Mě,Geemu,Mikeymu,Mikey se začal dusit kachnou,Monica ho tloukla do zad,táta jen vyděšeně koukal a při tom se usmíval,já vraždil pohledem a Gee měl otevřenou hubu.Dřív když řekl mám novinku bylo to že si koupil provaž,hrábě,sekačku a ted že si do baraku přivede svini?máme jich plnej chlív!
,,to nemyslíte vážně" zeptal jsme se důrazným hlasem a vymýšlel jsme pomalu jak ti dvou udělat peklo.
,,ale myslíme broučku" řekla mi s úsměvem Monica.Kurva proč nepromluví někdo jinej než já.Mikey zapasi s kachnou a Gee jen čumí?!
,,skvělí,ztratil jsem tátu úplně,fakt mi přestalo chutnat" zvedl jsem se od stolu,za mnou aj gee s Mikeym
,,ale Franku!" okřikl mě táta.Sraly sme na něj,at se pomilujou na stole,nám to bylo u prdele,zapadly jsme do mého pokoje a sedly si na zem.
,,musíme něco vymyslet" navrhl jsem
,,co jako?" koukl na mě Mikey
,,pomstu" zasmál se Gee
,,no tak nák,nemůžeme bejt zlí,stím rubi byla jen sranda a málem nás zabily,tak co provedeme" začal jsem přemýšlet
,,hele myslím si že stačí když tu sme" pokrčil rameny Gerard.Ale já musel něco provést.
,,no..když to tak opravdu vezmeme franku,tak stačí když mojí matce dáme místo denního kremu naký lepidlo a posere se zaručeně" oznámil mi Mikey.Lehl jsme si.
,,hm,nic moc to není,ale bude vyvádět,když si vemem ona na svojí..ehm krásu dbá..tak to znamená že svatba je za týden..tak bude mít zbyzděnej obličej" usmál jsem se
,,okay,jdu to provést,vím že chcete bejt sami,máte svoje plány že Gee" usmál se Mikey a zvednul se,odešel,podivně se na Gerarda usmál.Co ten Gee chystal,kouknul jsme na něho a změřil jsme si ho pohledem.tohle se mi nelíbí.Každopádně Mikey šel provést něco tej jeho mámě a mi byly sami dva,spolu.
,,tak jdeme teda ven? Vemu ten notes"
,,okay" souhlasil jsem
,,eště se převlíknu,počkej na mě dole" vyhnal jsme ho z pokoje a převlíknul jsme se,namaloval jsem se,učesal,no k světu jsme nevypadal,už stím nic neudělám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co na to říkáš?

Nic moc 5.2% (8)
Děs 3.9% (6)
Ujde to 4.6% (7)
Heský 12.4% (19)
Krásny 73.9% (113)

Komentáře

1 macuš macuš | 21. května 2008 v 20:14 | Reagovat

jéé další dííílll !!.... já se zblázním !!... co je v plánu ?? mno co bude gee s feem dělat ?? mno rychle dál :D

2 robias robias | 21. května 2008 v 21:25 | Reagovat

sakra začíná to mít dost dobrej spád.....hihi.....a počkat...sakra, když se jejich rodiče vezmou, tak jak pak můžou bejt Gee s Feem spolu? kurnik....jeee.co kdyby spolu byli jenom jako aby je nasraly abteprve pak se do sebe zamilujou....peckááááá.....hey....začínám zase šílet....jupí

3 Gee Gee | 22. května 2008 v 16:01 | Reagovat

Hm robias to by šlo,děkuju za nápad,tak extra pro tebe ho jdu takto psát. x)

4 robias robias | 23. května 2008 v 14:51 | Reagovat

jeeeeeee!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama