My Demerol,my live 13.

10. října 2009 v 15:10 | Gee |  ---> My Demerol,my Live
Frankie seděl na posteli,jen v trnkách a hlavu měl opřenou,zamyšlenou o dlaň. ,,Lásko,co se děje?" Po probuzení jsem zpozoroval,že tentokrát neleží spokojený vedle mě.Obejmul jsem ho ze zadu kolem krku a pohladil jsem ho po jeho nahé hrudi.
,,nic..jen..noční můra" pokusil se o úsměv,podíval se na mě s nejistotou v očích.
,,zase jsi někoho slyšel?"políbil jsem ho na krk,ale tentokrát to sním nehlo.Jindy by zavřel oči,zaklonil hlavu a s plnými doušky si to vychutnal.
,,Frankie,nikdo tu není ano?Jen já,ty a David" podíval jsem se mu do očí.
Kývnul mi že souhlasí,ale stále byl pořád zamlklí.Rozhodl jsem se pro menší snídani.Jindy ji dělá Frankie a David mu pomáhá,ale dnes jsem se rozhodl,to vzít do mích rukou.Vylezl jsem z postele,omotal si ručník kolem mého pasu a sešel schody do kuchyně.David asi ještě spal,nebo šel brzy ráno do města.Nevím,až tak moc ho nehlídám.Vždy k večeru se všichni sejdeme v obýváku a hovoříme o starých časech.,jak jsem se měl já a jak on s Lyn v dětství.
Z lednice jsem vytáhl pár vajec co mi přinesla sousedka,prý domácí.Rozklepl jsem je na rozpálenou pánvičku a koukal jsme se,jak se vejce rozprostírá po celé rozpálené ploše.
,,dobré ráno" řekl hlas za mnou.Otočil jsem se,ve dveřích stál David,v zeleném pruhovaném pyžamu s rozcuchanými vlasy a kruhy pod očima.
,,ahoj,špatné sny?" podíval jsem se na jeho zřízený vzhled.
,,no,tak trochu,spíše jsem seděl u počítače a něco málo jsem si zařizoval" pousmál se a sedl si ke stolu kde se podávaly mé ranní vajíčka.
,,děkuji,Frank ještě spí?"
,,ehm ne,je trochu mimo,sedí na posteli a zdá se,že přemýšlí,nevím co sním je,je asi přetažený"pokrčil jsem rameny a zpozoroval jsem že Frankie stojí mezi futra.
Pokusil jsem se o ten nejlepší úsměv který jsem uměl,ale moc mi nepomohl.
,,nejsem přetažený a nic takového" zamručel a posadil se také.
,,dobré ráno taťko" zazubil se David.
,,kolikrát ti mám říkat že mě nemáš takhle oslovovat!" rozčílil se můj malí skřítek,v tomhle případě skřet.
,,klid,jsme stejně starý,ber to jako vtip"
,,neberu to jako vtip když se mi hrabeš v hlavě a nejsem tvůj tatík do hajzlu"
Frank se mi zdál poslední dobou opravdu jiný,divný,unavený,zamlklý.Od té doby co tu David byl,trávil čas mimo mě,jen když David odešel,vrátil se ke mně.Kde běhal po baráku když jsem seděl s Davidem v obýváku,opravdu nevím.

Kolikrát mi Frankie tvrdil že je s Davidem něco v nepořádku.Nikdy jsem ho neposlechl a zkrátka jsem mu nevěřil.
Frankie si pro relaxaci našel práci kus od našeho domu.Pracoval jako výpomocný číšník a jak říkal,vždy přišel s vyčištěnou hlavou.Nevím jestli mě to mělo urážet,že si doma neodpočine.Jako vždy jsem se pokoušel vše dělat sám.Prát,vařit(vždy to končilo donáškovou službou) ,uklízet.Praní prádla mi ale šlo.Místo toho abych se pokusil o velkolepí návrat a udělal tak radost všem mým fanouškům,raději jsem pral naše prádlo.Nesl jsem tedy plný koš dolů do sklepa,přes Davidovu pracovnu,kterou si zřídil místo pokoje u nás v patře.Zaujalo mě několik obleků přehozený přes židli u jeho stolu,proto mě napadlo jej vyprat.prohrabal jsem se obsahem jeho kabátu.Ačkoliv nemám rád,když se někdo někomu hrabe ve věcech,já jsem prostě dělal mojí práci starajícího otce.Vyhrabal jsem pár kapesníků a vše jsem pečlivě bez zájmu položil na stůl.Ale jeden balíček čehosi prášku mi neunikl.Stál jsem zamyšleně bez hnutí a díval jsem se na obsah balíčků.řeknu u vám,ačkoliv mi nebudete věřit,nikdy jsem nepřišel do styku s heroinem jako teď.Nikdy jsem ho nebral,ačkoliv se mnoho lidí diví.
Přemýšlel jsem jestli to opravdu,tohle svinstvo který bere mnoho lidem život,bere.
David,můj sny,spořádaný a slušný syn,o kterým bych to neřekl,žije přece tak spořádaně.
Nedalo mi to.Musel jsem se podívat do obsahu jeho šuplíků.byl jsem tu sám a něco ve mně mi říkalo,proč ne?Otevřel jsem šuplík s červeného dřeva mého starožitného stolu.Pár spisů a jinak nic zajímavého.Chvíli jsem se tímto obsahem prohraboval dokud jsem na dně šuplíku,pod pečlivě schovanými listy papírů našel pár stříkaček,jehel,lžic a ostatního nádobíčka.Nevěřil jsem,třeba to pro někoho má.utěšoval jsem se nesmyslnou lží.
Dokud jsem nenašel revolver..

Hryzalo mě svědomí že jsem to vůbec našel.Teď jsme tu seděl ve strachu,na schodech,čekal jsem na Frankieho až se vrátí z práce.David tu zase nebyl.Konečně mi po několika minutách zazvonil telefon.
,,Ano lásko?prosím?...sakra..ehm..Ano…ne,jasně,užij si to" zavěsil jsem.Frankie se rozhodl,že dnes přespí u své babičky.Poslední dobou na tom byla dost špatně co se týče tlaku a srdce a Fee jí chtěl být na blízku.


(více jsem nestihla :( )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 11. října 2009 v 11:20 | Reagovat

nááhodou...je to lepší než nic :D

2 Geenka Geenka | 13. října 2009 v 15:39 | Reagovat

Dokonalost zlatoo :+

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama