Friends 11.

23. ledna 2010 v 21:52 | Gee |  ---> Friends
Dnes jsem se probudil s divným pocitem.Ne jen že mě začalo štípat v zádech,což štípat,pálet,bolet,svědět a všechny tyhle sračky ale taky jsem měl uhra na čele.Díval jsem s ena něho dobrých deset minut v zrcadle a čekal jsem,až půjde pryč.Potom jsem to vzdal.Bob dnes ani nedělal budíček a Mikey se s Gerardem netahal o jídlo.Jak jsem řekl,bylo mi vše podezřelé.Přišel jsem do obýváku a všichni,kromě Jamii seděli u stolu a dívali se na svojí snídani,která nedotčeně a smutně ležela.
,,dobré ráno" posadil jsem se jako vždy vedle Gerarda a Alic.Všichni se na mě najednou podívali a najednou se zase podívali jinam.
,,co se děje?" strčil jsem do Alic.
,,nevím,všichni takhle koukají už od sedmy,tak jsem se přidala a neptala jsem se" pokrčila rameny.Sedí tu dvě hodiny bez hnutí a beze slova? Šokovalo mě to a chtěl jsem se tedy přidat.Když měl každý snídani a já ne,odtrhl jsme z Gerardovo housky kus a položil jsem si ji na stůl přede mne.
,,tak povíš Lyn už co se stalo?" podíval se na ní Mikey,zrovna když jsem se chtěl přidat!Vše musí zkazit.Lyn si utřela slzu která jí stékala na tváři.Zajímalo mě kam dopadne a ona jí utře,tohle je vážně mizerný den.
,,moje maminka umřela" vypadlo z ní.Začal jsem se dusit houskou s kusem sýra a všichni na Lyn valili oči,kromě mě,já je valil na přežvýkané a vyplivnuté kousky housky přede mnou.
,,bože,to je nám strašně líto Lyn!" řekl gerard a pohladil jí po ruce,snažil se o ten nejsrdečnější úsměv co uměl až jsem začal žárlit.
,,mluv za sebe,ta ženská mě na Silvestra oblíkla do růžového,nandala mi zaječí uši a musel jsme skákat kolem bazénu!" odfrčel se Mikey.
,,to je ta co jí Gerard přeřízl na tich pánských záchodech?" zeptal se Bob nahlas.
,,Bobe!" Alic hodila po něm housku a Mikey se začal smát.
,,co se směješ!Nona byla velice inteligentní dáma s blon'datými vlasy a moc velkými prsy a jestli s ptáš na věk,bylo jí…myslím že..sakra…45.." odmlčel se,asi mu došlo že spal s dámou jejího věku,ale Mikey má co říkat že?
,,co se jí stalo?" zeptal jsem se že mě to zajímá,ale po pravdě,jsem jí ani neznal.
,,no..šla na záchod,četla si noviny a potom,prostě umřela..usnula a už se neprobrala"
,,ježiši" řekl Mikey,podívali jsme se na něho.Chytil se za levé prso,kde si údajně myslel že má srdce a šokovaně řekl ,,ráno jsem byl s novinami na wc,mohl jsem umřít!"
,,Mikey,četla si článek o přechodu v ženském životě,to si snad nečetl ne?" zeptal se Gerard ale odpověď byla jasná.I když měl Mikey spořádaný život a věděl moc dobře o své orientaci,často si četl noviny a časopisy tipu Tina,Katka a svět aut a nahých žen,porna ho moc nelákal.
,,musím zařídit pohřeb,můj bratr je na tohle moc neschopný.." zamyslela se Lyn ,,půjdete se mnou na ten pohřeb že ano?"
,,jasně!" řekl zvesela Gee.Všichni moc dobře věděli proč se Gerard těší na akce co pořáda Lyn a proto mu to hned zatrhli ,,ne,Gerarde,budeš celou dobu s Frankem" zařídila to vše Alic.
,,proč?" ,,protože Frankie si tě bude hlídat a ty zase neošoustáš půlku Lyn rodiny" zavrčela na něho Alic.Gerard už podle mého obrázku v hlavě nebyl ten sladký,černý s roztomilým znamínkem na levé půlce zadku,byl to ten,co obtěžoval rodinu od Lyn a měl s němi velmi vzácný,blízký a záchodový vztah který se mnou bohužel někdy neměl.Asi proto jsem žárlil.
Lyn s Mikeym a Alic se dali do zařizování kolem věcí u pohřbu.Věděli jsem s Bobem,že tyhle věci jsou velice složité a ačkoliv to pořádá Lyn,pokoušeli jsme se nějak pracně zaměstnat aby si Lyn myslela,že nemůžeme nic jiného dělat.Potřebovali jsme práci,která nám opravdu šla,aby viděla,že nás prostě rušit nemůže.Vím,jediná společná práce,je přepínání televizních kanálů ale ovladač byl moc daleko a tak nám museli postačit jen mazací sýry,housky,nůž.
,,ach bože,z toho věčného mazání mě bolí ruce.." vzdychl si bob když jsme jednu housku mazali neuvěřitelných pět minut!
Jak čas plynul a ručička na hodinách se z 8 ráno změnila na osmou večer a mi měli osmou housku za sebou,Mikey byl s holkama se vším hotový.
,,dobře,bylo by to takhle.Máma by měla červenou rakev s modrými květinami.My bysme jí nesli uličkou a položili bysme jí na jídelní stůl v kuchyni,jak jsem řekla,chci aby pohřeb byl v jejím domě.Potom by Bob řekl několiv slov,velmi stručných protože tam bude Lyn rodina" říkal Mikey svůj plán a já musekl zadržovat smích.
,,bože brácha ty jsi fakt trapném a staromódní,jako paní máma" zabručel tiše.
,,mělo by to být takhle.Jelikož máma byla ta od Matela,měla by černou rakev s růžovími stužkami..všude by byly růžové svíčky a záclony a Mikey by před rakví skákal v růžovém oblečku a zaječíma ušima"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama