Friends 12.

23. ledna 2010 v 21:53 | Gee |  ---> Friends
Napadali nás krásné náměty na pohřeb ale u Lyn nic neprošlo.Dokonce se jí ani nelíbilo to,že by Mikey jel na růžovém kole s třásničkami a tu rakev by vlastně za sebou tahal.Vymyslel to vlastně Gerard.Pořád viděl Mikeyho jako miláčka Lyn mámy která k smrti milovala růžovou a jelikož s ní chtěla být pohřbená,její přání nám bylo rozkazem.Sice tohle téma pro sobotní večer ulehlo,Lyn vařila kachnu na smetaně a všichni jsme byli opět pohromadě.Lyn se ze smrti maminky dostávala celkem dobře,ne,my jsme jí z toho nedostali,to to jídlo,které od rána do večera vařila a pojídala.Nejvíce se zasmála u zavařování okurek,potom se sní dalo i mluvit a dokonce nám odpovídala,kde je vlastně večeře či oběd z dnešního dne.Všechno to snědla sama.Byl jsem zrovna začtený do jednoho článku o nové kytaře v mém oblíbeném časopisu když v tom do obýváku vrazil Bob v jakém si převleku.Všichni jsme nechali toho co jsme právě dělali a podívali jsme se na toho blázna.Nastalo ticho než promluvil ,,no co,je sobota večer a já a Katlin se jdeme bavit" pokrčil rameny.
,,jdete do zoo?" podotknula Jamia.Myslím že měl na sobě převlek jakého si zmuchlaného a postiženého slona.
,,ne,její sestra pořádá něco jako maškarní"uchechtl se.
,,booože"vydali jsme ze sebe.
,,Hm!něco bych tu měla!" zvedla se Alic a utíkala k sobě do pokoje.Báli jsme se s čím přijde ona,když v tom do místnosti přišla jako velbloud.
,,Ha!jako velbloud bych zapůsobila víc než nějakej slon" smála se škodolibě ale Bob se nenechal,dostal větší záchvat smíchu při pohledu na Alic.
,,co je?" nechápala ho.
,,máš kozy na zádech" smál se.
,,pořád lepší než mít čůráka mezi očima"
Bob se vrhl na Alic a mohli jsme pozorovat historický okamžik.Slon dělá do velblouda.
Ale to bylo včera,dnes sedíme všichni v letadle,i slon a velbloud a letíme na matičky pohřeb.Dělá se mi zle z toho že jsem její matku nikdy v životě neviděl a najednou jí jedu na pohřeb.Na tom,jak bude pohřeb probíhat jsme se nedohodli a tak Gee zavolal nějakému asistentovi a ten vše zařídil.
,,dobře,tak já bych si přál prosím špagety s tou omáčkou jak je tam to mleté maso a rajčata,potom jako dezert bych si přál..hm..třeba medovník a rád bych to tady s mojí budoucí manželkou zapil nějakým drahým červeným vínem,děkuji" ozýval se ze zadu Mikey.
,,ale to mi nepodáváme,nabízela jsem vám něco k pití" hájila se letuška.
,,vždyť jsme v první třídě!"
,,ne to nejste pane,jste ve druhé a ani v první nepodáváme špagety" hodila vražedný výraz a podle Bobova nenasytného výrazu k němu raději nešla.Snažil jsem se soustředit na Gerarda.Chytil jsem ho za ruku a hodil jsem po něm takový ten pohled,co žebrá o pusu.Políbil mě,jak jinak,vždy tímhle pohledem dostanu co chci.Po chvíli jsem se odtáhl.
,,ty máš žvýkačku?" podíval jsem se na něho když Gerard zrovna smrkal.
,,ne..rýmu..proč?"
Ach bože,kdo by čekal že si jednou budu se svým přítelem vyměňovat soply z pusy do pusy.Udělalo se mi mdlo že mi ani papírový pytlík pro případ nouze nestačil.
Letiště bylo kousek od domu kde dříve Lyn maminka bydlela.Byl krásně zařízený a byla tam prý vždy strašná sranda.Když Lyn maminka odjížděla na hory,vždy si mí kamarádi půjčovali tento dům na mejdany či podobně.Dnes to vypadalo trochu jinak.Všude po době běhali různí chlápci v černém obleku,něco si zapisovali a mezi sebou komunikovali divnou řečí.Jak jsem pochopil,zřizovali pohřeb.Vzal jsem Geeho za ruku a pomalu jsem ho odtáhl do vedlejší místnosti,kde byla tma a podle všeho to byla asi pracovna.,,co to děláš?Budou mě hledat" zděsil se Gerard když jsem mu zajel rukama pod tričko. ,,Gerarde,zvykni si na to že nejsi celebrita jako tenkrát v tom obchodě když si zchodil celí regál s vejcem a prohlásil si,že tady ty kondomy nejsou" ,,v celím krámu je neměli,hledal jsem poctivě" hájil se ale moc mu to nepomohlo,za tu dobu jsem ho svlíkl do trenek a zchodil jsem ho na postel.Co nejrychleji jsem bez trička spadl na něho a začal jsem se mu s plnou péčí věnovat.
,,au"ozvala se rána ,,bouchl jsem se do hlavy" stěžoval si,poslední dobou mi přijde,že to jenom kazí. ,,gerarde,jestli se zase budeš vymlouvat,že se milujeme v nějakým zvláštním prostředím tak tě…." Otevřeli se dveře a tím na nás pronikalo světlo.
,,oh bože,vy prasata" stála ve dveřích Alic ,,Gerarde,nevěděla jsem že ta tvoje úchylka bere všechny meze" Alic se na patě otočila a se smíchem odešla,ovšem dveře nechala otevřené a my jsme brzo poznali,kde to vlastně ležíme.
,,ááá!" zařval jsem a pokoušel jsem se zvednout. ,,Franku!Ty prase!Chtěl jsi mě vošukat v rakvi!" Gerard se rychle zvedl a začal se oblékat.
,,jak jsem měl v té tmě poznat že je to rakev!" ,,proč si nerozsvítil?!" ,,protože jsem stydliví!" Začali jsme se hádat a všichni kolemjdoucí na nás koukali.Myslím že tohle bude ještě zajímaví pohřeb.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama