Friends 15.

22. dubna 2010 v 12:57 | Gee |  ---> Friends
A máme tu další pokračování,zvlášť tyhle příběhy by měly být pro mojí drahou Geenku,která to čte a vkládá své komentáře :P :-* 

Po té,co jsem musel po celé Jersey hledat tu maminku s tou malou holčičkou s tím,že se jí omluvím a koupím jí deset kinder vajíček a přinesu papírek s tím že paní omluvu přijímá,se mnou až potom všichni mluvili a dokonce mi i dali najíst.Už jsme zase všichni seděli u stolu a společně jsme jedli.Vymysleli jsme briliantní plán a to že všichni pojedeme pod stany do lesa.Jedinému Gerardovi se to nelíbilo.Dělal si obavy co na něho řeknou klíšťata a jiný kousající hmyz.Prý ho určitě něco kousne protože je pro hmyz až moc sexy.Nastříkal se proto všelijakými sračkami,oblíkl si ty nejhorší tepláky a triko,vzal si holinky a stáhl si vlasy do culíku.Jasně že jsme se mu deset minut bez přestávky smáli protože vypadal jak zneužitá šlapka,ale pokoušel se,ať se nelíbí ani jednomu klíštěti.To se mu povedlo,nelíbil se ani nám.
,,hele..brácha..nalep si knírek"
rejpal Mikey ,,proč jako" protože vypadáš jako Hitler na houbách" Mikey měl pravdu ale Gerard se jako vždy urazil. ,,tak děcka nechme toho,všichni si jděte pro věci,za pět..áá! za čtyři minuty před barákem" zavelela Lyn a všichni se rozeběhli jako malé děti pro své batůžky.Rozhodl jsem se dojít se ještě vyčůrat protože Mikey nesnáší když musí na každém kilometru stavět.Otevřel jsem dveře,u zdrcadla stála Alic,držela v ruce foťák a fotila se se zavřenýma očima.
,,co blbneš?"
zeptal jsem se.Podívala se na mě a nevěděla co říct. ,,víš,každý mě poprvé uvidí jak spím a já sama ani nevím jak vypadám když spím,tak se fotím když spím" pokoušel jsem se to přerovnat v hlavě až mi to došlo.
,,dej sem ten foťák" vzal jsem jí to,zavřel jsem oči a párkrát jsem se vyfotil abych se také viděl. ,,strašné"zvolali jsme když jsme viděli naše společné fotky jak spíme. ,,mám nápad Frankie..buď budeme spolu spát ve stanu,protože už oba víme jak vypadáme..a nebo nebudeme spát vůbec"
napadlo Alic.Něco na tom bylo,nechtěl jsem aby mě nikdo viděl když spím a přece jsme měli každý ráno někdo službu na budíček.Bylo by mi trapně kdyby mě třeba Jamia budila a já měl zavřené oči. ,,už to mám!" napadl mě užasný plán.Vzal jsem tužku na oči a řekl jsem Alic ať své oči zavře,potom jsem jí na víčka namaloval panenky. ,,hotovo!" podívala se do zrcadla ,,co to má být?" ,,no víš,když usneme..máme na očních víčkách nakreslené oči,a oni si budou myslet že nespíme,to znamená že když budeme spát tak nevypadáme blbě" usmál jsem se nad mím geniálním plánem a Alic se na mě tak krásně podívala jako by mi chtěla předat cenu Oskar.Rychle jsme vzali naše tašky a utíkali jsme dolu k autu.Lyn už netrpělivě přešlapovala na chodníku jako by šlapala zelí ,,máte minutu a dvě vteřiny zpoždění" hodila na nás nepříčetný pohled a my na povel zalezli do auta.Auta jsme měli dvě,jedno Gerardovo a druhé Lyn.Nasedl jsem samozřejmě k Gerardovi,protože u Lyn si nemůžeme otevřít pytlík bramburek a nemůžeme ani kouřit.,,jéé pivo!" zvolal Bob když se podíval do kufru.,,to je Mikeyho" upozornil jsem ho když Bob dával flašku Jamie,sobě a mě. ,,ale co,vrátíme to" usmál se na mě Bob ,,jak to chceš sakra vrátit?" než jsem stačil vlastně cokoliv říct,měli už půlku v sobě. ,,to uvidíš až na tebe přijde čůraní" zasmáli se všichni ale já jsem stále nechápal.Až na mě to čůrání přišlo a já jsme to oznámil,Bob mi do ruky vrazil prázdnou flašku od piva a řekl ať to prostě pustím do té flašky.
,,to nejde" nechtěl jsem to svému kamarádovi přece udělat,Mikey by mě zabil.,,ale jde,děláme to pořád,Mikey nemá chuť" řekl Gee a potom co hodil vážný výraz jsem na nic nečekal.Když jsme vylezli z auta při menší pauze,Mikey k nám přicupital s tím,ať mu jedno pivo dáme.Gerard udělal že jedno otevírá a zrovna mu podal mojí dávku.Vypil to ten blbec na ex.Bylo fakt,že Mikey neměl chuť. ,,nějaké teplé" zaxichtil se Mikey a položil ho na okraj silnice.
,,ou hell" dělalo se mi z toho špatně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama